VK Moranar - Brodospas
Pretraživač vijesti
Iz foto galerije
Brojač posjeta
Broj posjeta danas: 61
Broj posjeta jučer: 25
Dnevni prosjek: 97
Sveukupno posjeta: 316124
Sponzori
Anketa
Najbolja Mornareva generacija je????
92` 137
98` 134
97` 71
94` 41
01` 36
Niti jedna od ponuđenih 21

Ukupan broj glasova:
440

 
POPIS SVIH ANKETA:
<  1 | 2 | 3 |  >
Peto mjesto na PH za mlađe juniore

Prvenstvo hrvatske za mlađe juniore

Od 27.02 do 01.03.2020 održalo se PH za mlađe juniore u Splitu na kojem smo zauzeli solidno peto mjesto pogotovo što smo zbog bolesti bili oslabljeni, neigranjem Jakova Šesnića. Ponašanje i zalaganje svih igrača na turniru je bilo odlično, dok za igru smatram da može i mora biti još bolja. Vrijedno je istaknuti i da smo imali najboljeg strijelca prvenstva, Luku Omrčena sa postignutih 21 gol.

Izvještaji sa utakmica:

1.kolo

KPK-Mornar 11:11

Sastav: Gabrić, Crnac 1, Gotovac, Kovačević, Omrčen 5, Strmotić, Majić, Blagajić, Mladinov, Sinovčić, Juranović 3, Budiša 2, Senzuk, Jurić.

2.kolo

Primorje-Mornar 8:7

Sastav: Gabrić, Crnac 1, Gotovac, Kovačević, Omrčen 3, Strmotić, Majić, Blagajić, Mladinov, Sinovčić, Juranović, Budiša 3, Senzuk, Jurić.

3.kolo

Mornar-Jug 8:18

Sastav: Gabrić, Crnac, Gotovac, Kovačević, Omrčen 4, Strmotić, Majić 3, Blagajić, Mladinov 1, Sinovčić, Juranović, Budiša, Senzuk, Jurić

Četvrtfinale:

Pošk-Mornar 9:4

Sastav: Gabrić, Crnac, Gotovac, Kovačević, Omrčen 1, Strmotić, Majić, Blagajić, Mladinov 2, Sinovčić, Juranović 1, Budiša, Senzuk, Jurić.

Plasman od 5.do 8. mjesta:

Mornar-Zadar 15:13

Sastav: Gabrić, Crnac 3, Gotovac, Kovačević 1,Omrčen 5, Strmotić, Majić 2, Blagajić 1, Mladinov 1, Sinovčić, Juranović, Budiša 2, Senzuk, Jurić.

Utakmica za 5.mjesto.

Mornar-Mladost 12:10

Sastav: Gabrić, Crnac 1, Gotovac, Kovačević, Omrčen 3, Strmotić, Majić 1, Blagajić, Mladinov 3, Sinovčić, Juranović, Budiša 4, Senzuk, Jurić.

Sada slijedi odmor do četvrtka, kada nastavljamo s normalnim ritmom treninga.

Share/Bookmark

<< novije vijesti 1 starije vijesti >>

Raspored treninga

Škola vaterpola

pon - uto - sri - čet - pet 09:30

Nade

pon - uto - sri - čet - pet 09:15 i 17:45
subota po dogovoru

Mlađi kadeti

pon - uto - sri - čet - pet 09:15 i 18:45

Kadeti

pon - uto - sri - čet - pet 09:15 i 18:45

Mlađi juniori

pon - uto - sri - čet - pet 09:15 i 20:00

Juniori

pon - uto - sri - čet - pet 09:15 i 20:00

Treneri V.K. Mornar-BS
  Joško Kreković
  Marin Kliškinjić
  Zdeslav Vrdoljak
  Hrvoje Bobanović
  Danijel Burić
  Damir Radić
  Ozren Mihaljević
  Zvonimir Ivanko
Brodospas