-          Preddiplomskog stručnog studija Sportskog menadžemnta koji traje 3 godine (6 semestara)

-          Specijalističkog diplomskog stručnog studija Sportskog menadžmenta koji traje 2 godine (4 semestra)

Temeljem ovog sporazuma sportašima članovima VK Mornar Brodospas Visoka škola omogućuje upis i studiranje na prvoj godini preddiplomskog i diplomskog studija uz poseban iznos školarine.

Sportska organizacija obvezuje se dostaviti potvrdu o važećoj kategorizaciji za tekuću godinu studenta sportaša.

Ludilo na Kantridi!!!

Prvenstvo Hrvatske

Za 3. mjesto, 3. utakmica

Primorje EB - Mornar Brodospas  10 : 11 (1:3, 2:2, 2:4, 5:2)

Primorje EB: Jelovina (5 obrana), Radu 1, Radulović, Power 1, Peroš 2, Čunko, Tkač, Rakovac 1, Petrić, Vrlić, Vukičević 2, Paparić 1, Čubranić, Buljubašić 2.
Trener: Igor Pezelj

Mornar BS: Šparada (14 obrana), Čagalj 1 Kreković, Goreta 3, Ćalić 1, Živković, Rodin, Buha 4, Vrdoljak 1, Krolo, Dužević, Erak 1, Podrug, Martinović.
Trener: Zdeslav Vrdoljak  Pomoćni tr: Ozren Mihaljević

Naši  vaterpolisti su odigrali fantastičnu utakmicu, šlag na kraju još jedne uspješne sezone.  U odlučujućoj utakmici bili smo odlični, dominantni od samog početka i rano stečenu prednost nismo ispuštali do kraja. Primorje je u posljednjim minutama zaprijetilo, ali ostali smo čvrsti i hrabri, te zasluženo slavili. Na kraju se Kantridom orila pjesma „Sve bi seke ljubile Mornare“! Još jednom je pobijedila ekipa, a nevjerojatno zajedništvo i fantastična atmosfera su najveća vrlina ove Mornareve generacije koja nas je još jednom oduševila sjajnom igrom i rezultatom.

„Čestitam mojim igračima koji su me učinili ponosnim. Njihova borbenost i zajedništvo su nevjerojatni! Zaslužili su ovu pobjedu i kad je bilo najteže oni su izvukli najbolje od sebe.“ – trener Zdeslav Vrdoljak

Pridružujemo se čestitkama! Igračima i njihovim trenerima kapa do poda i hvala im što su sve Mornarevce još jednom razveselili.

U slijedećim danima ćemo opširnije o sezoni i svemu što se događalo sa našim kapetanom Ćalićem i trenerom Vrdoljakom, a sada nek uživaju.

10 : 10 (1:3, 4:2, 0:3, 5:2)

Mornar BS: Šparada (5 obrana), Čagalj 5, Kreković, Goreta 3, Ćalić, Živković 1, Rodin, Buha 3, Vrdoljak, Krolo, Dužević, Erak 2, Podrug (2 obrane), Martinović.
Trener: Zdeslav Vrdoljak  Pomoćni tr: Ozren Mihaljević

Primorje EB: Jelovina (6 obrana), Radu 4, Radulović, Power 1, Peroš 1, Čunko, Tkač 2, Rakovac 1, Petrić, Vrlić 2, Vukičević 1, Paparić 1, Čubranić, Buljubašić.

Odigralu smo vrlo dobro, borbeno do samog i kraja i nagrađeni smo pobjedom. Loše smo otvorili i već nakon nekoliko minuta zaostajali 3 pogotka, ali do poluvremena smo podigli nivo igre i stigli do izjednačenja. U trećoj četvrtini opet smo se našli u problemima. Nismo uspjeli realizirati stvorene prilike, Riječani jesu i bili u velikom zaostatku (8:5). U posljednjih 8 minuta odigrali smo uraganski, uspjeli potpuno preokrenuti i povesti, pa još jednom upasti u minus i na kraju iz minimalnog zostatka izjednačiti i izboriti izvođenje peteraca. Nakon tri serije bili smo u zaostatku (3:2), a zatim je Vrdoljak na gol posalo Podruga koji je obranio posljednja dva peterca za pobjedu kojom smo osigurali treću, odlučujuću utakmicu u Rijeci. Čestitke Podri na sjajnoj reakciji, naravno i Zdeji na odluci da promjeni vratara, a posebne čestitke treneru Kliški koji radi sa svim vratarima, pa tako i sa Podrugom posljednjih 7 godina. Bila je ovo lijepa, ekipna pobjeda, ali moramo spomenuti sjajnog Čaglja koji se hrvao sa Raduom, držao ga daleko od našeg gola i još stigao zabiti 4 pogotka.