Rezultati
POPIS SVIH ANKETA:
1 | 2 | 3 |  >
Na redu su Kadeti!

U četvrtak 06.07. putujemo u Dubrovnik na završnicu Kupa Hrvatske, koja se odigrava u Gružu od 06. do 09.07. Nastupamo u grupi "A" sa splitskim Jadranom, zagrebačkim Medveščakom i riječkim Primorjem.

Grupa "A"                                       Grupa "B"

Kadeti Mornara Brdodospasa nastupaju u sastavu:

Žuljević, Mrduljaš, Vuletić, Rašić, Omrčen, Mijić, Rončević, Ivišić, Biskupović, Šindija, Bebić, Gudurić, Kasum i Mladinov.

Trener Danijel Burić i pom. trener Hrvoje Bobanović

Share/Bookmark
VRDEMEPLOV 2010 - MORNAREVE NADE Marino Čagalj: Svaki se naporan rad na kraju isplati
Za njega svi treneri imaju sao riječi hvale. Odavno se nije našao mladić kojemu nije problem odraditi i dodatnu turu treninga. Marino Čagalj nova je nada Mornar Brodospas branič čiji je zaštitni znak – naporan rad.

• Tako treneri govore, ja mislim da se bez napornog i kvalitetnog rada ne može niti napredovati – kaže Marino.

Obrana je dio igre koju svi treneri posebno percipiraju, nerjetko se kaže da je napad i realizacija stvar talenta, ali biti vrhunski obrambeni igrač je stvar karaktera, volje i motvacije. Ako je to osnova onda možemo biti sigurni da „mornarevci“ imaju novi „bedem“ pred svojim vratima.

• Trebat će još vremena za to, ali sam siguran da sam na pravom putu. Igram na teškoj poziciji, sada među seniorima će i izravni supranici biti igrači koji su fizički i snažniji od mene, ali i iskusniji. No mislim da se to može nadoknaditi, naravno ne u prvoj sezoni, ali sigurno će mi rad među seniorima i dodatno sa juniorima u tome pomoći – kaže Marino.

A da je fokusiran na svoje „radno mjesto“ govori nam i njegov odabir najdražeg igrača.

• Naš reprezentativac Damir Burić, odličan je branič, pravi uzor. Izvrsno igra obranu, pravi je gazda ispred svoga gola. Uz to je opasan i u napadu, volio bih igrati kao on.

Poznavajući njegove radne navike a i ono što o njemu govore treneri to bi se moglo vrlo brzo i dogoditi.

• Nema potrebe za žurbom. Ovo je prijelaz kojega treba kvalitetno odraditi, a ne se na brzinu ubaciti među seniore pa onda brzo i potonuti. Moja je želja da duže trajem u vaterpolu.

Kako to sve postići?

• Samo velikim trudom i radom. to je ono što se isplati. Treneri znaju što treba raditi, a na nama mlađima je da ispunimo planirani program i na taj način pokažemo koliko se na naš može računati. Vjerujem da se svi nedostaci iz mlađih uzrasta mogu nadoknaditi ako se ozbiljno prihvatimo posla i izborimo za svoje mjesto – kaže Marino.

TRENER:J.Kreković

U zadnjoj utakmici kvalifikacija pobjedili smo Jadran i tako bez poraza idemo na finalni turnir od 20. - 23.07. koji se igra u Zagrebu.