Kup Hrvatske seniori, Kvalifikacijski turnir
5. kolo, Skupina B
OVK Pošk - VK Mornar Brodospas
9:12 (3:1, 2:3, 3:4, 1:4)

OVK Pošk:
Bratim (7 obrana), Bego (1), Divković, Begović, Vuleta (1), Vukić, Elez (3), Šitum, Bebić (1), Delić (1), Kunac (1), Borovčić Kurir, Sunara, Butić (1)

Trener: Damir Polić

VK Mornar Brodospas:
Šparada (8 obrana), Čagalj (3), Erak (1), Goreta (1), Ćalić (1), Živković (4), Krolo, Buha (1), Vrdoljak, Burić (1), Dužević, Kreković, Podrug, Marović

Trener: Zdeslav Vrdoljak

U posljednjem kolu kvalifikacijskog turnira Mornar je pobijedio Pošk-a s rezultatom 12:9 i time osigurao prvo mjesto u skupini. Pošk je u utakmicu krenuo jače i poveo s 3:0. Mornar je uspio izjednačiti na 4:4 te se nakon toga vodila ravnopravna borba do kraja treće četvrtine. U posljednjoj četvrtini Mornar je bio bolji i utakmicu sigurno priveo kraju.

Čestitke svim igračima i trenerima na ostvarenom uspjehu na kvalifikacijskom turniru.

Za detaljniji prikaz svih događaja s utakmicu možete naći na linku.

Share/Bookmark
Pobjeda nad domaćinom

4. kolo, Skupina B
VK Mornar Brodospas - VK Solaris
9:4 (3:1, 2:1, 1:1, 3:1)

Šparada (10 obrane), Solje (1), Erak (2), Goreta, Ćalić (2), Živković, Krolo, Buha (1), Vrdoljak, Burić (1), Dužević (2), Kreković, Podrug, Marović

VK Solaris:
Jukić, Malenica, Komadina, Štrkalj, Petković (2), Nimac (1), Koprčina, Rak, Erak, Bulat (1), Pelicarić, Seferović, Kalauz (13 obrana), Sabioni

Trener: Renato Vrbičić

U četvrtom kolu Mornar je bio bolji od domaćina VK Solaris i dobio utakmicu s rezultatom 9:4. Ovom pobjedom Mornar je zauzeo drugo mjesto na tablici s jednakim brojem bodova kao i prvoplasirani OVK Pošk. Sutra ujutro u 10 sati susrest će se upravo ove dvije momčadi i odlučiti o prvaku skupine.