PH ZA KADETE

ZPK - VK MORNAR BS  10:11

( 0:2, 3:3, 3:2, 1:4)

Ivnišević,  Crnac 2,Sinovčić, Rančić, Omrčen 5, Majić, Čurković , Tomašić , Mladinov 3, Blatnjak , Juranović, Budiša 1, Vukašin, Budić.

Pišemo 3 boda, a zaboravljamo na igru. Veceras nas očekuje  utakmica za prvo mjesto u grupi protiv KPK!
Share/Bookmark
Pobjeda na otvaranju turnira

VK PRIMORJE - VK MORNAR BS  10:11

( 3:5, 3:3, 1:1, 3:2)
Ivnišević,  Crnac 2, Sinovčić, Rančić, Omrčen 2, Majić, Čurković , Tomašić 1, Mladinov, Blatnjak , Juranović, Budiša 6, Vukašin, Budić.

Čestitke s malim mornarim na prvoj pobjedi!
Hrabo su odigrali utakmicu i na kraju sretno i spretno došli do prvih bodova. Nema opuštanje jer nas već sutra očekuje utakmica protiv ZPK u 9:15.
Ml kadeti na finalnom turniru

Ml kadeti

Kvalifikacije za Kup HR

Mornar BS - Solaris 8-1

(1-0; 2-2; 3-0; 3-0)

Igrali su: Vukasin, Sinovcic(1), Biocic, Mise(1), Butic(1), Strmotic(1), Majic, Nell, Blagaic, Juric(1), Matic, Curkovic(3), Skare, Rozic

Trener - Hrvoje Bobanovic

Cestitke ml kadetima na danasnjoj, dugocekivanoj pobjedi protiv Solarisa i na zasluzenom plasmanu na finalni turnir koji ce se odigrati u Zagrebu od 26.07.-29.07.2018.g. Naporno smo trenirali za ovo i trud nam se na kraju isplatio.Imamo 20tak dana da se pripremimo za finalni turnir najbolje sta znamo.