SENIORI U BEOGRADU

7. kolo Triglav regionalne vaterpolo lige
Subota 25.11.2017., Beograd, Banjica
VK Partizan RF - VK Mornar Brodospas

U okviru 7. kola Regionalne vaterpolo lige seniori Mornara odmjerit će snage s beogradskim Partizanom. Susret će se odigrati u subotu 25.11.2017 u 19 sati, na bazenu Banjica. Nakon prošlotjedne pobjede nad Budvom momčad je u dobroj formi i puna samopouzdanja. Utakmica sigurno neće biti lagana, budući da je Partizan jaka momčad, koja je to i pokazala u prošlom kolu igrajući neriješeno protiv Jadrana Carine (Herceg Novi). Pobjeda bi našoj momčadi donijela važne bodove s kojima bi preskočili Partizan na tablici i osigurali četvrto mjesto.

Utakmicu ćete moći pratiti na slijedećem linku.

Share/Bookmark
Pobjeda Juniora u Šibeniku

Kvalifikacije za Prvenstvo RH

VK Solaris - VK Mornar BS : 11 - 12 (4:3, 2:3, 1:4, 4:2)

Igrali su:  Kordić, Rako, Kreković (3), Vrdoljak (3), Solje, Hrvatić, Tomasović, Miletić (2), R. Akrap (1), Erak, Japundžić (1), D. Akrap (2), Pavić.

Trener: Danijel Burić

Juniori su upisali još jednu pobjedu, na teškom gostovanju u Šibeniku. U prve dvije četvrtine smo mogli vidjeti vrlo čvrstu igru u kojoj su obje ekipe naizmjence bile u prednosti, tako da poluvrijeme završavamo neodlučenim rezultatom. U trečoj četvrtini smo posložili igru, napokon zaigrali kako treba tako da tu dionicu završavamo sa prednošču od 3 razlike. Početkom zadnje četvrtine povečavamo prednost na 4 razlike (7-11), tada krećemo sa "grubom igrom" (opće je poznato kad imaš veliku prednost pred kraj utakmice da treba početi igrati nepromišljeno i agresivno). Gotovo svaki napad dosuđen nam je kontra faul, a u obrani jedno do dva isključenja. Vrlo dobra ekipa Solarisa to koristi tako da ubrzo dolazi do izjednačenja rezultata. Ipak, osam sekunda pred kraj utakmice uspjevamo izboriti igrača više, te u zadnjoj sekundi utakmice postižemo pobjedonosni gol.