VK Moranar - Brodospas
Pretraživač vijesti
Iz foto galerije
Brojač posjeta
Broj posjeta danas: 3
Broj posjeta jučer: 69
Dnevni prosjek: 121
Sveukupno posjeta: 281673
Sponzori
Anketa
Tko je po vašem mišljenju najbolji igrač Mornarevih juniora?
Ivo Aličić 326
Jere Marinić-Kragić 301
Luka Luketin 95
Mario Podrug 61
Filip Tanasković 33
Marko Udiljak 31
Duje Apostolski 29
Miljenko Vuko 23
Vinko Righi 21
Ivo Pivčević 19
Pino Dužević 18
Bruno Rudolfi 9
Branko Kunac 9
Sven Alfirević 8

Ukupan broj glasova:
983

 
POPIS SVIH ANKETA:
1 | 2 | 3 |  >
PORAZ OD JADRANA

KADETI:

MORNAR BS - JADRAN 5 : 12

(1:2, 1:3, 3:3, 0:4)

Igrali su:

Ivanišević, Crnac 1, Gotovac 1, Rančić, Strmotić, Jurić, Majić, Tomašić, Mladinov 1, Budić, Juranović, Budiša 2, Blatnjak, Čurković

Trener: Marin Kliškinjić

Čestitamo Jadranu na pobjedi, a mi moramo nastaviti raditi i biti maksimalno koncetrirani na treningu da bi mogli napredovati.

Sutra je trening po rasporedu.

Share/Bookmark
Ml kadeti u dvorani

Cetvrtak 14.12.2017. ml kadeti ce umjesto na bazenima Poljud trening imati u dvorani Obrtno-Tehnicke skole, Planciceva ulica 1 u 18.15.h -19.30h. Ponijeti opremu za suhi trening.

Share/Bookmark
POBJEDA MLAĐIH JUNIORA

VK SOLARIS - VK MORNAR BRODOSPAS 0:17

(0:4, 0:5, 0:1, 0:7)

VK MORNAR BRODOSPAS: Pavić, Dužević 2, Uvodić 1, Šodan, Jakovčević,

Rašić, Tomasović 1, Carev 3, Rožić 1, Božan 3, Mijić 1, Gudurić 4,

Žuljević, Ivišić 1

TRENER: J.Kreković

Share/Bookmark
Završen Božični turnir

Nakon tri dana i 25 odigranih utakmica, jutros je na Poljudu završio Božični turnir - Spalatum 2017. Zahvaljujemo se svim klubovima koji su sudjelovali i posebno čestitamo OVK Pošku na osvojenom prvom mjestu. Turnir je prošao u prijateljskom ozračju. Nadamo se da su igrači uživali u igri i druženju i da će se dogodine ponovo svi okupiti.

Konačan poredak:
1. OVK Pošk
2. Zadar
3. HAVK Mladost
4. Jadran ST
5. Medveščak
6. Mornar BS
7. Solaris
8. Galeb MR
9. Okruk
10. Vukovar

 U nastavku vijesti možete naći slike.

Share/Bookmark
Rezultati Božićnog turnira

1.) Utakmica za 9. mjesto
9:00   Vukovar - Okruk     2-20

2.) Utakmica za 7. mjesto
9:45   Galeb MR - Solaris   11-13

3.) Utakmica za 5. mjesto
10:30   Mornar BS- Medveščak   6-10

4.) Utakmica za 3. mjesto
11:15   HAVK Mladost - Jadran ST    9-6

5.) Utakmica za 1. mjesto
12:00   OVK Pošk - Zadar   6-4

Share/Bookmark

<< novije vijesti 1 2 3 starije vijesti >>

Škola vaterpola
Raspored treninga

Škola vaterpola

pon - uto - sri - čet - pet 09:30

Nade

pon - uto - sri - čet - pet 09:15 i 17:45
subota po dogovoru

Mlađi kadeti

pon - uto - sri - čet - pet 09:15 i 18:45

Kadeti

pon - uto - sri - čet - pet 09:15 i 18:45

Mlađi juniori

pon - uto - sri - čet - pet 09:15 i 20:00

Juniori

pon - uto - sri - čet - pet 09:15 i 20:00

Treneri V.K. Mornar-BS
Demonstratori
  Marin Kliškinjić
  Hrvoje Kundid
Rezultati 2013.
Rezultati 2012.
Rezultati 2011.
Rezultati 2010.
Brodospas