Juniori

VK Jadran - VK Mornar BS: 8-12 (2:4, 2:3, 2:3, 2:2)

Igrali su: Kordic, Rako, Erak, R. Akrap (2), Solje, Japundzic (1), Hrvatic (2), D. Akrap (3), Jakovcevic, Uvodic, Duzevic (3), Carev (1), Pavic, Butic

Trener: Danijel Buric

U prvih par minuta stvorili smo prednost od 4 gola razlike, koju smo odrzavali do samog kraja. Cestitke juniorima na jos jednoj pobjedi, u zadnjem kolu kvalifikacija docekujemo makarski Galeb.

Share/Bookmark
Pobjeda juniora

Juniori

VK Mornar BS - VK Solaris: 10 - 6 (1:1, 3:3, 3:1, 3:1)
Igrali su: Kordić, Rako (3), Erak (1), R. Akrap (1), Solje (3), Japundžić, Hrvatić, D. Akrap (1), Jakovčević, Božan (1), Dužević, Šodan, Pavić, Rožić.
Trener: Danijel Burić
Uz lošu realizaciju i ne baš sjajnu igru izborili smo još jednu pobjedu. Do kraja kvalifikacija ostale su nam još dvije utakmice.
Kadeti poraženi

Zaslužena pobjeda momaka sa Zente 14:8.U ovom trenutku su puno bolja ekipa od MBS kadeta.Poškovci su ušli u utakmicu furiozno.Tako da su poveli u prvoj četvrtini sa 5:1 i do kraja sigurno držali svoju prednost.Našim momcima ne može se ništa zamjerit dali su svoj maksimum i odigrali korektnu utakmicu.

"Nisam tužan.Čestitam mojim momcima na borbrnosti,na htjenju i zalaganju.Pošk je bio bolji tu nema govora,ali vidim da se dižemo,da želimo igrat i dokazivati se.Vidim u mojim momcima želju i to mi daje snagu da još jače stisnemo i napredujemo."- trener Ogi.