TJVL: 6. KOLO

6. kolo Triglav regionalne vaterpolo lige
Subota 18.11.2017., bazen Poljud
VK Mornar Brodospas - VK Budva

U 6. kolu Regionalne vaterpolo lige seniori Mornara igraju protiv crnogorske momčadi VK Budva. Dođite sutra u što većem broju u 18:00 h na tribine i podržite ih.

Share/Bookmark
Remi u gradskom derbiju

Kvalifikacije za Prvenstvo RH

VK Mornar Brodospas - OVK Pošk : 6 - 6

Igrali su: Prkić, Rako, Kreković (1), Vrdoljak (1), Solje (1), Japundžić, Tomasović (2), R. Akrap, Paleško, Hrvatić, Dužević (1), D. Akrap, Kordić, Novaković.

Trener: Danijel Burić

U 2. kolu kvalifikacija podijela bodova. Tri četvrtine smo igrali pokretnu i sigurnu obranu, u napadu smo stvarali veliki broj šansi i vodili dva tri razlike, međutim promašili smo prevelik broj čistih situacija za gol. I kako to obično biva, sa iti malo ozbiljnijim protivnikom, uskoro stiže kazna. Početkom zadnje četvrtine Pošk prelazi u vodstvo, na sreću već u idučem napadu postižemo gol za izjednačenje, i sa tim rezultatom završavamo utakmicu.