Igrali su: Vukasin, Sinovcic, Gotovac, Mihanovic, Zubak, Strmotic(3), Majic(3), Kovacevic, Blagaic, Juric, Gugic, Curkovic(1), Penava, Vrvilo

VK Jadran ST - VK Mornar BS : 6 - 4 (2:0, 1:1, 1:1, 2:2)

Igrali su: Vukašin, Mihanović (1), Zubak, Miše (2), Ćurković, Butić, Matić, Katunarić, Đogaš, Kovačević, Šimac, Biočić, Krstinić, Rožić (1).
Trener: Danijel Burić
JOŠ MALO MLAĐIH JUNIORA (OSVRT)

Što reći ili napisati nakon onakve finalne utakmice. Utakmice u kojoj smo možda i sami sebe otpisali i prežalili ili u kojoj smo možda vjerovali do samog kraja.

Ali krenimo od početka. Utakmice u grupi smo odigrali odlično. Sve protivnike smo s lakočom pobijedili i nagovijestili da smo došli po zlato.

U polufinalu opet Jug. Ekipa koja nas je ove zime zaustavila na putu do finala. Sasvim zasluženo. Početak utakmice nervozan s puno grešaka, loše obrane i brzopletog napada. Sredinom druge četvrtine hvatamo ritam, pojačavamo agresivnost u obrani i do kraja primamo samo jedan gol. Napad je profunkcionirao, puno golova dajemo iz uplivavanja i na kraju 12:5.
Finale. Drama.
Na početku gol sa dva metra, vodimo 1:0 i nestajemo sa bazena.
Kratki napad, bez kretanja, igrača više rješavamo nakon dva, tri pasa sve obrnuto od onoga što smo dogovorili. Kulminacija gluposti je u drugoj četvrtini kad se individualnim rješenjima pokušavamo vratit u utakmicu. Rezultat takve igre 6:2 za Mladost na poluvremenu.
Malo vike u pauzi i kreče povratak.
Podižemo razinu igre, agresivnost u obrani i primamo samo jedan gol. Napad još nije najbolji, stvaramo prilike ali ne dajemo golove. Kazna?
Kraj treće četvrtine 7:4. Na početku zadnje četvrtine smanjujemo na 7:5, ali odmah primamo gol s igračem manje za 8:5. Neki naši navijači odlaze s bazena i kreću prema Splitu. Nešto više od četri minute do kraja ali mornari se me predaju. Gol iz kontre i dva igrača više i eto nas na 8:8.
U međuvremenu Pavić skida jedan zicer i branimo igrača manje.
Penali.
Opet Pavić brani prvi penal a svi naši pucači su mirni i ne griješe.
Slavlje.
Finalnu utakmicu smo odigrali ispod svojih mogućnosti. Ako bih trebao tražit nešto pozitivno onda bi to bio karakter jer smo na kraju ipak veliki minus pretvorili u veliki plus. To mogu samo dobre ekipe i karakterni igrači. Generalno mislim da smo na turniru pokazali najviše i zasluženo odnijeli pehar u Split.
Na kraju čestitam svim igračima na uspjehu.
Također našem kapetanu Marinu Tomasoviću i Roku Paviću na pojedinačnim nagradama.